| mariamary96 a întrebat:

Stau cu un baiat de 2 ani el are 20 de ani iar eu 17 problemw este ca mama nu a fost de la inceput de acord cu relatia noastra am trecut prin multe nu ma lasa sa ies sw ma vad cu el mi-a luat telefonul sa nu mai vb cu el da am trecut si prin astea dar acum de o luna a inceput din nou nu ma mai lasa sa ies nici in weekend sa ne vedem doar daca vine el pana la mine la poarta si vorbim si putin la telefon pentru ca el tot timpu are treaba simt ca nu mai pot tot timp numa scoala acasa nu ne putem vedea decat putin si el sambata merge la bar fara mine pentru ca pe mine nu ma lasa sa ies qce sa fac simt ca nu mai pot toata lumea imi spune ca nu ii de mine dar el ma iubeste mi-a dovedit asta de atatea ori da nu stiu ce sa mau fac il iubesc enorm da parca nu suntem destinati sa fim impreuna el a zis ca o sa trecm noi si peste asta cum am trecut peste atatea dar ma gandesc ca daca nu as mai fi cu el m-ar lasa si pe mine sa ies pe afara si ssar bucura si mama

1 răspuns:
| ellkka a răspuns:

Gandeste-te bine,uneori parintii au dreptate,dar ne dam seama de asta tirziu,mult prea tirziu,baieti mai sunt, dar mam e una, si nu face sa te certi cu ea si sa fii in relatii nu prea bune cu ea din cauza unui tip, daca el este indiferent atunci nu te iubeste atit de tare si nu tine la tine atit de mult, pot fi doar vorbe