| Bah_DaNy_1998 a întrebat:

Stau cu un baiat de 2 saptamani si zice ca ma iubeste da nu stiu daca asa este pentru ca el a mai stat inaintea mea si pe fbeste intr.o relatie cu ea si el mi-a zis ca nu el a facut asta si ea ca ii stie parola si el cica nu poate sa mai intre pe contul li de fb, oare ma minte sau imi spune adevarul?

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Intr-adevar,dupa DOUA SAPTAMANI, chiar iti dai seama, daca iubesti!
Mama ei de limba roaman, ca imi ameteste mintea sa inteleg ceva din postarea ta.Prea multi de "si".
Ce adevar sa-ti spuna dupa un timp atat de scurt? Poate ca ii place de tine, dar la 16 ani,totul e posibil si e posibil, ca dupa alte doua saptamani, sa ii placa de altcineva.
Deci si prin urmare, acum te place, dar mai tarziu....cine stie? Mai trebuie sa va maturizati, ca sa fiti siguri de sentimentele voastre, asta e sigur!