| anonim_4396 a întrebat:

Stau la bloc si nu stiu unde sa imi ascund jurnalul.(Nu spuneti ca in fundul dulapului sau sub pat, vreau ceva original)

7 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Cine iti citeste jurnalul? maicata? paraca, mama ta e interesata, daca ai frati dar nu vad rostul unui jurnal, poate oil ascunzi sub pat

| alexandramara11 a răspuns (pentru Bianca306):

Am uitat sa mentionez: Nu raspundeti doar ca sa va aflati in treaba.winking
Multumesc!

| teosbeos a răspuns (pentru Bianca306):

Unii au nevoie de jurnal caci nu au prieteni sau parinti care sa asculte. daca nu-i intelegi rostul de ce ai raspuns?

| teosbeos a răspuns:

Un loc sigur unde sa-l ascunzi nu vei gasi niciodata... dar poti daca ai biblioteca sa-l pui pe ultinul raft sau sa-i faci o coperta care sa semene cu cele de carti si sa-l bagi prinrte carti.
poti sa il ascunzi si in carcaful de perna daca vrei sau sa-l iei peste tot cu tine, e si asta o solutie. MULT NOROC ORCUM!

| AdaLeo a răspuns:

Hey. Eu am un fel de cutie pe birou, intr-un olt, unde pun o gramada de prostii. Acolo imi pun si jurnalul. Cum sunt o gramada de foi si cutia are mai mereu cv pe ea, nu se uita nimeni inauntrubig grin

| Ronni a răspuns:

Poti sa faci o cutie cu fund dublu sau sa tai partea din mijloc al foilror unei carti groase si sa lipesti ce a mai rămas din pagini, pe care sa o pui cu celelalte cărți, poți sa lași primele 20-30 de pagini netaiate fiindcă daca o deschide cineva sa nu își dea seama.

| dextervali a răspuns:

Sub perna, intr-o carte de mate,