| PrisonBreak a întrebat:

Stazi dimineata mama mi-a spus ca atunci cand tata a plecat la servici mi a gasit un pachet de tigari in haina,si sa il lase pe noptiera pana vine de la servici, mamei i am spus ca e al unui coleg pe care trebuia sa il verifice directorul acesta fiind presedinte al elevilor, nu stiu daca m-a crezut sau nu. Important e ce fac cu tata, ce sa i spun cum sa dezvolt treaba asta cu presedintele... orice rasp primeste FUNDA doar daca e trimis pana la ora 18:00.

Răspuns Câştigător
| Scumpilicii a răspuns:

Buna PrisonBreak! Eu iti dau un sfat: nu iti mintii partintii. Spune-le ca te-ai apucat, si punct. Acum este si anturajul de vina, si sunt sigura ca te vor intelege! Parintii te iubesc cel mai mult pe lume, si nu se vor supara pe tine daca esti sincer. Iar daca la inceput vor tipa putin la tine, asta e, nu le raspunzi vulgar, recunosti ca ai gresit si le zici ca iti pare rau. Aceasta este parerea mea, si sper sa o iei in considerare :*! Succes!
Funda?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are rost sa minti pentru ca parintii tai nu sunt atat de prosti sa te creada, mai bine spune-le adevarul

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Pai ar trebui sa-i spui adevarul;! nu e bine sa-ti minti parinti!

| Adyaddy a răspuns:

Pai nu stiu, parerea mea e sa ii spui adevarul, te va ierta mai repedee! happy