| Georgyana_1322 a întrebat:

Ste cineva daca programul Bando cu maimutoaie care se misca si fac tot felul de chestii* de la mess are virusi? pentru ca vreau sa-l instaleZ dar inainte vreau sa ma asigur daca are virusi

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca il descarci de aici de pe site-ul original nu are virusi!
http://www.bandoo.com/ Da click pe free download! Bafta!

| CaroleVoicu a răspuns:

Da are, troieni

| SueElla a răspuns:

Eu zic ca are.L-am downloadat si eu si imi tot iesea si intra singur de pe messstraight faceDupa ce l-am sters, nu a mai avut nimic.Deci,eu zic ca are virusi.Nu ti l-as recomanda.