| naviDIabLO a întrebat:

Sti cineva de unde pot cumpara asa ceva? Pelerina ca a lui Arthas :http://www.youtube.com/watch?v=vr7A19TPN_k
Pentru explicarea pelerinei ce trebuie sa precizez in caz ca gasesc un croitor care poate sa faca asa ceva?
Stiti vreun croitor bun care ar putea sa faca asa ceva din Bucuresti?

2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Eu zic cel mai simplu sa-i areti video-u si sa-ti masoare inaltimea, cat de mult vrei sa tragi pe jos si o haine pe care sa-ti puna niste capse sau ceva de genu cu care sa prinzi pelerina pe umeri si un snur sau capse iar, so prinzi in juru gatului

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Desi eu mai degraba sabia sau hainele lui Arthas as vrea, da in fine tongue