| NiceBaby a întrebat:

Stiam un site cu joc.nu tin minte cum se numeste stiu doar ca acolo te jucai cu 3 utilizatori si era o harta si trebuia sati alegi o regiune si sa o cuceresti.cind cucereai o regiune trebuia sa raspunzi la intrebari.

Răspuns Câştigător
| andrei_1403 a răspuns:

Da e conquiztador.acum are mai multe alegeri razboi de cucerire,britzeg, goleador, separeu.si daca ai galbeni poti sa-ti tiparesti harta.cu inimioare, stelute etc.si mai sunt competitii scurte dar trebuie sa prinzi loc ceea ce e f usor

2 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Conquiztador:

| THC26 a răspuns:

Conquiztador?