| DrugFree a întrebat:

Stiat la leopardonul a estimat ca cainele lui face pipi pe brad? http://www.TPU.ro/......l-electric Ce fraier nu?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Dar daca te-ai luat de cainele meu, spunand de el ca-i fraier, ai mare noroc:am inca privirea somnoroasa altfel maturam cu tine pe jos laughing ce confortabila este superficialitatea, nu?

4 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Zoologule, ce ai? esti total nerealist si suferi de un crepuscul(alege tu de care fel). N-o spun cu rautate, ma-nduiosezi pe bune.Ai interpretat si tu o intrebare de-a mea si ai adaptat-o exact pe dos.Cine e de vina? te-ntreb, poate-mi raspunzi:Societatea TPU ca-ti permite mizerii mici, modul tau de viata, frica de a gandi?

| Dmonik a răspuns:

Tinere, esti sclipitor! Cu doua amendamente:
- "Stiati" se scrie asa cum am scris eu;
- verbul "a estima" inseamna sa determini cu aproximatie un pret, o valoare a unui obiect, sa evaluezi.
In rest, intrebarea denota doar lipsa de ocupatie, rea intentie, iar limbajul folosit - doar limitare.
Cred ca am sa raportez ca irelevanta intrebarea ta. Ce spui? Fraiera de mine!

| Dmonik a răspuns:

@Smith/gresit..."ti s-a"! happy
@expertzoolog, iote ca a observat Tedi ce n-am vazut eu: mandra ta cacofonie "ca cainele". Tot Tedi te-a declarat Expertsemidoct.

| VeVeriţaa a răspuns:

Leopardon este o doamnă, din câte am citit eu raspunsurile dânsei, care a pus o întrebare pe TPU, un site specializat în acest sens.
Ce te determină pe tine, un experţoolog să faci această afirmaţie, nu ştiu, dar de aici, din scorbura mea, se vede că fraierul e altul.