| JhoNutz a întrebat:

Stie careva de ce sunt atatea intrebari idioate si fara sens pe TPU?

Răspuns Câştigător
| jokerul23 a răspuns:

Sa iti dau un exemplu... daca cineva nu are ce face pe acasa, vine si posteaza o intrebare, sau daca cineva vede un film la care este o melodie frumoasa la sfarsit sau inceput, vin aici sa intrebe cum se num melodia. Si mie mi se pare ciudat de ce nu cauta pe GOOGLEstraight face. si app: Antonia "lipsa de ocupati" are 3 cuvinte: lipsa-de-ocupatielaughing

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

2 cuvinte:lipsa de ocupatie
sau alt motiv ar fi prostia si faptul ca exista si oameni redusi

| 4b a răspuns:

Fiecare cu ce'l doare jhoNutzwinking

| Andruza a răspuns:

Pentru ca majoritatea oamenilor ori nu au ce face ori vor sa streseze oameni
Sunt intrebari repetate
Gen : Jb, sex, statusuri
batting eyelashes Eu nu am nimic cu oameni dar pot sa caute pe net si daca vad ca nu gasesc atunci sa puna intrebare