| obarbiebruneta a întrebat:

Stie cineva actrite si cantarete celebre intre 11- 17 ani?[ nu vreau sa-mi spuneti demi lovato, selena gomez, sau miley cyrus]

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Jamie Lynn Spears, Olivia Olson, Aly si AJ Mickaila (gemene), Victoria Justice, Bindi Irwin, Amanda Bynes, Ana Maria Perez -de-Tagle, Lauren Conrad, Kristinia, Taylor Swift, Emma Watson, Alexa Vega, Emily Osment, Miranda Cosgrove, Abigail Breslin, Annasophia Robb, Brenda Song, Chole Moretz, mda...majoritatea cred ca au peste 17 ani laughing

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bianca Ryan, Emily Osment, Danielle White, Jessica Sanchez.

| thegreatgatsby a răspuns:

... Dakota Fanning, Mary Kate and Ashley Olsenwinking

| thegreatgatsby a răspuns:

Merci :*

| Grimalkin a răspuns:

Dakota Fanning.
Lara Robinson.
Abigail Breslin.

| Butsilee a răspuns:

Vanessa Hudgens-Dar are peste 17 ani
Emma Watson
Taylor Swift-are peste 17 ani
Dakota Fanning
Mary-Kate si Ashley Olsen

| AldanaBlue a răspuns:

Cauta Bianca Ryan.

| DeeAnna. a răspuns:

Hannah Montana e bine? laughing

| Kate21 a răspuns:

Dakota Fanning(Hide and Seak, New Moon, Secret live of Bess)Jodelle Fernand(Eclipse) si in multe alte filme au jucat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nick Jonas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff, din pacate nu!big grinbig grin