supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Stie cineva care-i faza cu inimioarele care apar pe Youtube acum langa nickname-uri la comentarii?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Da, e asa cum am precizat, am elucidat si misterul asta.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E apreciere data de persoana care are canalul de la care e postat video respectiv

| ℓαυяα a răspuns:

Persoana care a postat filmulețul apreciază comentariul respectiv.

| Drimmero a răspuns:

Sunt un emoji, e o apreciere data pe langa acel like.

| supadeceapa explică (pentru Drimmero):

Mai sus zic.
https://imgur.com/a/5vuhIrg
Ca inimioara aia poate s-o dea doar persoana care a incarcat clipul, din cate stiu.

| Drimmero a răspuns:

Am 2 ipoteze, ori acei utilozatori au acumulat in timp pe acel cont un numar N de inimi de la youtuberi sau cei care incarca video-ul, ori pentru acele comentarii de la diferiti useri, desi sunt tentat sa spun ca e varianta 1.

| supadeceapa explică (pentru Drimmero):

Da, la 1 m-am gandit si eu, ca am vazut un video cu 50 de vizualizari la care era un comentariu cu 60 de inimioare laughing.

| aXy99 a răspuns (pentru supadeceapa):

Eu n-am vazut mai mult de o inimioara de la cineva. Inima aia ti-o da cel care posteaza videoclipul daca apreciaza comentariul tau. In loc de simplul like apare inima.

| supadeceapa explică (pentru aXy99):

Uita-te la poza de mai sus.

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Da, e asa cum am precizat, am elucidat si misterul asta.

| Distrus2k19 a răspuns:

E ceva dat de owner-ul canalului şi e de mult timp.
P.S: YouTube-ul are o nouă interfaţă. Încearc-o şi tu, arată mult mai binewinking