| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Stie cineva ce inseamna sa visezi japonezi? ( am cautat pe google si n'am gasit...) DAU FUNDA big grin

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Anonima! Mă gândeam că japonezii sunt străini, nu? Daca visezi ca intilnesti un strain inseamna ca vei avea norocul de a gasi fonduri pentru afacerile tale. http://www.visele.ro/cauta.php?vis=strain
Poate este o abordare eronată, dar eu așa privesc lucrurile.
O zi cu zâmbet să ai!

| Ramonaaaa a răspuns:

Daca nu ai gasit pe Google ce inseamna cand visezi japonezi cel mai bine ar fi sa cauti ce inseamna cand visezi oameni.La urma urmei, japonezii nu sunt decat oameni, nu?
Uite aici :
http://www.semnificatia-viselor.ro/vise.php?litera=O
Bye :-h!

| Mao a răspuns:

Esti atrasa de ei, nimic mai mult, nimic mai putin.

| FataOreo a răspuns:

Inseamna ca iti place acest popor, esti innebunita dupa el sau dupa cineva de aceasta origine...sau poate ai vreo ruda/prieten decedat sau nu de care iti este dor, ori vrei sa ajungi la un star tot de aceasta origine...
Funda?

| legalizejoy69 a răspuns:

Inseamna ca ai vaz prea multe animeuri ori in viata anterioara te-ai maritat ca un japonez altfel nu pot sa-mi explic.