| Igreț_Cristina_2000 a întrebat:

Stie cineva ce medie iti trebuie sa sa inti la Colegiul National de Arte Ion Vidu(TIMISORA)? Vreau sa intru pe profil de actorie...SUNT CLASA A7A. si cum este si ce imi va da la prima probă? Fundă la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| NH4OH a răspuns:

Așteaptă să se dea rezultatele de admitere la liceul ăsta pentru anul ăsta, oricum nu mai e mult, de acolo te poți inspira.
De obicei, la liceele de arte contează media probelor 50%, deci nu trebuie neapărat să iei note super mari la examen.