| HwaEunHee24 a întrebat:

Stie cineva ce religie au baietii din trupa NU'EST?

Răspuns Câştigător
| Aurate a răspuns:

Chiar in acest moment m-am intrebat acelasi lucru. Majoritatea sud-coreenilor au religie budistă şi confucianistă, insa se gasesc multi atei si crestini. Sper ca te-am ajutat cat am putut.

| HwaEunHee24 explică (pentru Aurate):

De Aron stiu sigur ca e catolic. Despre restul nu stiu nimic. exista un zvon ca Ren ar fi crestin, dar nu stiu ce sa cred.

4 răspunsuri:
| Aurate a răspuns:

Ren este intr-adevar crestin, din cate am citit happy

| HwaEunHee24 explică (pentru Aurate):

puppy dog eyes multumesc :*

| Aurate a răspuns (pentru HwaEunHee24):

Nu ai pentru ce! Chiar sunt interesata de muzica K-pop in special de boy band-uri, precum SHINee, Nu`est, Exo, Boyfriend, BAP, BigBang