| LeahAduRose a întrebat:

Stie cineva ce trebuie sa adaug un numar de telefon de America pentru a ma lasa sa dau mesaj? Este destul de urgent.

4 răspunsuri:
| JonD a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai minute internationale suficiente sau existente, in al doilea introduci numarul punand si prefixul tarii respective, America avand prefixul : +001

| LeahAduRose explică (pentru JonD):

Nu vreau sa sun, ci sa dau mesaj. Sunt la abonament, asa ca si daca nu as avea minute, ma poate taxa dupa. De asemenea, se intampla sa stii cu cat este taxat?

| JonD a răspuns (pentru LeahAduRose):

Pai din cate stiu ti se activeaza Roamingul si un mesaj, in jur de 1-2 euro maxim.Si la mesaj la fel, baga prefixul in fata happy

| LeahAduRose explică (pentru JonD):

Multumesc mult happy