| Evelyna_8584 a întrebat:

Stie cineva ce urmeaza dupa Legendele Palatuluitonguerintul Jumong pe tvr1?
dar spuneti-mi sigur nu de la voi va rog... FUNDAbig grin

8 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Regatul Vanturilor.Este sigur % la %.winking e de un site(pacat ca s-au mutat si nu spun pe ce site s-au mutat oricum era Romaniarelise)deci sigur sigur e Regatul Vanturilor---este o continuare de la Jumong doar ca cu printul Yury ca rege si cu fisu pe care il joaca tot Song il Gook(Jumong)winking. funda?puppy dog eyes

| Eva a răspuns:

Acum a fost o reclama la tv... cica "din 16 martie, Legendele palatului continua cu serialul Curtezana regelui"

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Scuze incepe serialul: Legendele palatului: curtezana regelui
Regatul Vanturilor stiam sa incepe de la cel mai mare fan Korean din Romania dar se pare ca a gresit, dar dupa m-am uitat pe un site si spune asa...se pare ca s-a shimbat.
Deci Legendele palatului: Curtezana Regelui asta e.Din 16 martie la 18:30winking

| Mayaaa11 a răspuns:

Categoric nu da regatul vantului continuarea de la jumong ci concubina regala sau ceva de genul asa am auzit pe tvr.1

| dragos60 a răspuns:

Din ce vad aici: http://www.gdragos.eu/2011/03/legendele-palatului-concubina-regelui.html Legendele palatului: Concubina regelui Dong Yi...:)

| dienutzaTH a răspuns:

Eu am vazut Dong Yi si mi-a placut foarte mult merita vazut.

| littlefirefy a răspuns:

Eu am citit intr-o revista ca incepe la 18:30 si se numeste CONCUBINA REGELUI

| Andreea114820 a răspuns:

Dong yi