| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ceva program de modificat poze in care de exemplu am o poza si o pun in " grayscale " ( adica in negru ) si sa pot face ca o parte sa nu-si schimbe culoarea? si daca stiti un program de genu sa-mi explicat va rog cum se foloseste... ( cel mai bun sa castige love struck " Funda " )

3 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Photoscape,photobrush eu astea le am...photoshop...ca sa stii cum se folosesc poti sa cauti pe net.Pt ca asa e cam greu de explicat.

| IuliaCx a răspuns:

Pai este un program... picnik
dai acolo unde vrei s`o faci albinegru adica cum s`o faci si iti da un cerc...tu de acolo cred ca te descurcilaughing
baftahappy
funda?puppy dog eyes

| Tweety_5554 a răspuns:

Photoscape e foarte usor de folosit