| danny7 a întrebat:

Stie cineva conturi pandanda? nu trebuie sa fie neaparat member aveti? please

FUNDA! la cele mai multe conturi reale

10 răspunsuri:
| RoRoxana a răspuns:

Eu am cont pe pandanda. Daca vrei ti-l dau pe privat. Oricum eu nu-l mai folosesc:*

| KittiBăă a răspuns:

Da am,, adauga id mess :ana_demi71

| danny7 explică:

Ro roxana intra pe chatu-l de pe profilu meu si mi-l dai si anamaria la fel te rog

| Smecherul_3765 a răspuns:

Uitel pe al meu Numetongueandarenjo
Parola:mememe
parola e pe bune incearco si daca nu merge sa-mi spui pe adresa mea de mess alexandrusincu are lvl 20 si muuuuuuulte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dal mie... am lv 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am, raspunsul de la, pandanda.

am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dar nu iti zictonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dar nu am sa it dau.tonguetonguePbig grinaca o fi cineva care are membru atunci sa imi spuna pe privat.winking:X*:

| sayra1998 a răspuns:

Cine are un cont pandanda bun daca puteti din beta dar nu este obligatoriu.va dau un cont pe secret builders cu tot ce trebuie sa aiba bonus 600 gold pe el.va rogggggg