| Gguiblovgvtsaadsaf a întrebat:

Stie cineva cu ce program as putea face un filmulet precum e Robotzii.....Nu conteaza ca e mai complicat astept ori ce raspuns

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Era unul Flash sau ceva de genul... faceai animatii si imagini chiar misto.Benzi desenate, etcbig grin
Pacebig grin

| Hirako a răspuns:

Desigur.Exista tutoriale chiar pe site-ul creativemonkeyz, ma mir ca nu ai dat pe acolo.

Cu Abobe Photoshop desenezi robotul pripriu zis si animatia o faci cu Abobe After Effects. Tutorial ai aici, dar recomand sa inveti fiecare program in parte, inainte : http://creativemonkeyz.com/......-un-robot/

| rater1994 a răspuns:

tongue Recomand Adobe IIlustrator deoarece este un program vectorial, sau inkscape, Adobe After Effect, Adobe Photoshop,. Daca vrei cevatongue mai amplu poti incerca Blendertongue e foarte greu (Adica pentru mine pentru ca ma ocup cu alteletongue)