| Кристи a întrebat:

Stie cineva cum ajung "senior" pe TPU?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 zile de la logare si minim 100 raspunsuri acordate.

| Кристи explică (pentru ASIGURATORUL):

.si cum devin Expert TPU?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Trebuie să ai minim 10 zile de membership şi cel puţin 100 de răspunsuri date.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Am avut şi eu aceeaşi problemă. Uite, fă aşa : Sus în stânga, în colţ scrie CONTRACT. Dai clik acolo apoi o să îţi apară o chestie. În prima scrii cum te numeştti, în a doua scrii e-ailul şi în a treia tipul problemei. Apoi scrii ce te nelămureşte.
Baftă!

| Кристи explică:

Mersi mult pentru raspuns...