| Oana_2559 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa recuperez parola de la un id? in afara de faptul ca trabuie sa stiu intrebarile alea de la yahoo.pentru ca nu le mai stiu, altcumva se poate? sunt disperatasad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poti.Impaca-te cu ideea.

| ghitu a răspuns:

Daca nu mai sti raspunsurile la intrebarile alea de verificare si nu_ti reamintesti parola nu se mai poate face nimic, dar stiu ca in folder_ul unde sa instalat yahoo mess se pastreaza anumite informatii: user name, log_arile, erori, arhiva mesajelor etc, poate gasesti si parola acolo