| BubuAdriana a întrebat:

Stie cineva cum pot sa salvez o poza dintr-un videoclip de pe youtube. plizz spuneti-mi
Funda.

Răspuns Câştigător
| FlashXLight a răspuns:

Pai. cand esti in minutul unde e poza, da printscreen. du-te in paint sau photo scape sau Microsoft word si da "paste". e mai recomandat in paint si apoi decupeaza.
love struck succes

3 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Dai pauza la clip. si apesi ctrl/alt/print screen. intri in paint si apesi ctrl/v. sau faci poza cu photoscape xD. funda? happy

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Nu merge.

| bteodora79 a răspuns:

Nu merge ca si eu am incercat.
eu am office-ul din 2000 si optiunea Paste din Paint nu-mi merge.
in acest caz, ce e de facut?