| Piscotell2001 a întrebat:

Stie cineva cum poti sa faci sa iti apara pe pagina de facebook cate persoane tiau vizitat profilul? Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Politica facebook restricţionează această facilitate (orice program, aplicaţie este un virus/spy etc)

| OnuOnulică a răspuns:

Nu exista aceasta functie pe facebook. Nu poti vedea!

| cristimihailov a răspuns:

Pentru ca facebook-ul asigura si privacy-ul, acesta nu permite vizualizarea sub nici o forma a persoanelor care au venit pe pagina ta de fb.

Totusi, acest lucru se poate face indirect, daca fiecare utilizator (inclusiv tu) aveti instalata o aplicatie terta care sa faca acest lucru.