| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum sa pun avatar la contul acestalaughing?

3 răspunsuri:
| elenutza0001 a răspuns:

Pai cand ai intrat pe cont jos ai o casuta mare portocalie si acolo gasesti 'EDITARE PROFI' si de acolo ai sa vezi tu cum gasesti

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, te duci la "editare profil" optiunea a 5-a din bara portocalie de alaturi, si e o sectiune cu "selecteaza imagine profil". Dai acolo, si o sa-ti apara o fereastra de search pentru a pune poza respectiva din locatia pe care o stii.
Succes!

| Ada233 a răspuns:

laughing) Dai acolo jos dupa notificatila editare profil si ai poza asta..cu nimic dai pa ea si alegeti.