| mistikk a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia asta? uitati-va la clip mie una mi-a venit sa plang... dar daca stiti sa -mi spuneti cine o canta sau daca o aveti sa imi lasati va rog frumos un id pe privat big grin... v-am pupat kiss

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

Se numeste Kiss-because i'm a girl, trimite-mi pe privat id'ul tau si ti-l dau pe mess

6 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Pai de ce sa posteze link-ul? big grin hai uitati-va la clip laughinglaughing

Glumeam.asteptam link-ul kiss

| oareux a răspuns:

Mi se pare ca o stiu de undevalaughing

| mistikk explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=h9nS834cBzc imi pare foarte rau :(nu inteleg de ce nu s-a postat pff

| mistikk explică:

Da mersi mult am gasit melodia am ascultat-o pana la sfarsit si am vazut ca scrie cine o canta si cum se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat sa postezi linkul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si linkul? confused