| LoveAngel223 a întrebat:

Stie cineva daca a aparut cartea midnight sun de stephenie meyer? dau fundita.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, este apărută dar în engleză şi sunt şi câteva capitole traduse în română, pe internet dacă le cauţi le găseşti. Baftă!

| consilier a răspuns:

Cartea cica apare in 2011 tradusa, dar in revistele cool girl si bravo, zice ca cartea nu va fi publicata, deoarece e aceeasi poveste doar din perspectiva lui edward. eu am citit cela 12 capitole traduse si mia placut mai mult decat amurg :X

| Owl a răspuns:

Mai exact cartea nu e terminata. Sunt scrise, sau in fine, publicate pe net 12 capitole in engleza. In romana sunt traduse doar 10; le gasesti pe scribd.com