| goldrule a întrebat:

Stie cineva daca dirt bike-urile sunt legale in romania? Si daca da si sub 18 ani(care este puterea motorului acceptata in functie de varsta)?

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Nu poți conduce nimic de genul dacă ai sub 18.

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

N-am auzit de denumirea asta(nu sunt cu motoarele)...da' ma duce cu gandul la Enduro, si daca despre alea vorbesti poti sa o conduci fara carnet daca nu o faci pe drum public(asta este valabil si pentru masina, ATV...etc),si nu cred ca o sa o faci pe drum public.