| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca este in reluare burlacul? daca da, la ce ora?big grin

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

A fost reluarea la ora 2.00 noaptea.

| marinaa9 a răspuns (pentru Sadop):

Nu stii daca mai este in alta zi sau alta ora? sau vreun site unde pot vedea episodul de aseara?big grin

| Sadop a răspuns (pentru marinaa9):

Sezonul trecut mai era o reluare sambata dimineata, dar am vazut ca acum nu mai este. poti sa vizionezi episodul pe site-ul Burlacul.ro. Cred ca acum nu e pus integral, dar va fi postat. Si pe Youtube.

| marinaa9 a răspuns (pentru Sadop):

Mersihappy

5 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Am aflat si eu acum, poate mai e folositor pe viitor. Mai este reluare si duminica de la ora 23.00.

| Zapkitu a răspuns:

Intra aici : www.port.ro. GASESTI TOATE canalele tv si programele. BAFTA!