| Suchardine a întrebat:

Stie cineva daca exista posiblitatea de a se inchiria o camera rezistenta la apa?!

2 răspunsuri:
| lipitoOarea a răspuns:

Exista, dar trebuie sa cauti. Nu stiu unde poti gasi...sad

| MMihai a răspuns:

Toate cauciucurile rezistă bine la apă, indiferent din ce compoziție este făcută rezistă la apă. Mai bune sunt camerele din cauciucuri clor butilice, brom butilice etc. Fabricanții de camere de aer nu prea dau compoziția chimică. Bănuiesc că îți trebuie o cameră de camion sau de tractor spate, ca să te joci pe un lac, cu ea.
Dacă nu este cameră de aer, ci cameră video, nu știu care rezistă la apă.