| Yuuki81 a întrebat:

Stie cineva daca Fairy Tail s-a terminat?
Sau este doar o mica pauza intre episoade? Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Gray77 a răspuns:

Hey, Fairy Tail nu s-a terminat e doar o pauza, de cateva luni, cred, probabil astepta sa apara mai multe capitole din manga ca au ajuns cu ep prea aproape, oricum nu se poate Hiro, creatorul anime-ului, a spus sa ne asteptam la vesti bune in legatura cu anime-ul, si totusi nu se poate sfarsi chiar acum mai este o gramada din el.

| Yuuki81 explică (pentru Gray77):

Asta zic si eu este prea tare animeul si oricum trebuie sa vedem ce se intampa cu Lucy si cu festivalul dragonului mai sunt destule...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite ce spune aici,
http://www.deseneanime.ro/......nt-page-2/
Te pup!