| annnamarria a întrebat:

Stie cineva daca pot sa gasesc driver pentru imprimanta Samsung ml2010p pentru windows 7?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Caută la producător pe site! La suport!
uite aici!
http://www.samsung.com/us/support/owners/product/ML-2010

| annnamarria explică (pentru Azµre):

M.am uitat dar nu merge cand instalez driverul...cel putin pentru windows 7 ca pe XP merge sa instalez cu Cd-ul ei...

| Azµre a răspuns (pentru annnamarria):

Păi avea acolo pentru windows 7 vezi să fie pe ce sistem de operare ai tu fie 64 biti fie 32 de biti.

| annnamarria explică (pentru Azµre):

Am incercat si imi spune,, this driver cd does not support your windows version.please insert the driver cd for windows vista.", iar eu am windows 7

| Azµre a răspuns (pentru annnamarria):

Atunci i-a driverele pentru vista, cele de vista merg și pe windows 7 obligat.