| Lupulalbastru a întrebat:

Stie cineva daca se pot scoate bani de pe card duminica sau daca sunt deschise bancomatele duminica?
Am nevoie de ajutor urgent!

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Bancomatele sunt deschise mereu non stop.
Banca este inchisa nu si Bancomatele alea sunt deschise mereu 24/24.
Bancile sunt inchise numai Duminica si banca nu are treaba cu Bancomatele ca este in siguranta este ca un seif urias inauntru.
Bancomatul este deschis la orice ora non-stop.

| Lupulalbastru explică (pentru Mihail2020):

Merci mult frate!

| Mihail2020 a răspuns (pentru Lupulalbastru):

Cu placere.

4 răspunsuri:
| LaviniaT a răspuns:

Se pot scoate in orice zi, la orice ora, doar daca nu are bancomatul vreo problema, doar atunci nu poti scoate.

| gabirazvan a răspuns:

Bancomatele sunt deschise nonstop