| AngellSthefan a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi merge Likelo? Adica nu stiu unii fac cate 120-150 likeuri cu acel hack si eu de abia daca am facut 5-10. Ce sa ii fac va rog.

1 răspuns:
| eXtremeAdy a răspuns:

Vezi feedbackul despre acel hack, daca e bun inseamna ca nu e fake, daca e rau inseamna ca e fake, de asemenea depinde cati utilizatori sunt interesati de ceea ce postezi sau de pagina ta, probabil esti pe o nisa nu prea cautata, un sfat ar fi sa incerci sa fi mai unic putin fata decat ceilalti.