| Nastia a întrebat:

Stie cineva de unde pot downloada melodia moni-k-ramai cu familia ta? multumesc anticipat,...

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Incearca www.fisierulmeu.ro sau da o cautare pe google dar asta nu e cez ai buna solutie.In schimb, fisierulmeu eu un site foarte bun, eu de acolo imi iau toate melodiile intr-un timp de cateva secunde o melodie. Ti-l recomand din suflet!
Succes!

by Psihoyounger

6 răspunsuri:
| Fuxy a răspuns:

De pe http://www.fisierulmeu.ro/ e cea mai buna solutie. Eu de aici am toate piesele pe care le vreau

| ShaKuri a răspuns:

Ti'o dau .ca o am in calclaughing... daca alte resurse nu ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ca si eu o caut de ceva vreme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe net... lol loser-o!laughing