| poiuiyhvb a întrebat:

Stie cineva, dupa ce iti pui aparat dentar, fix, cat te doare?

4 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Poi prietena mea si'a pus aparat dentar si mi-a spus ca la inceput vei simti o durere insa nu foarte tare, iar dupa aceea iti va fi greu sa te obisnuiesti, nu vei putea sa mananci si chestii, dar dupa ce te obisnuiesti o sa fie totul bine

| pitesti a răspuns:

Aproximativ 2 zile straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparatu dentar se pune pana ce te strange la dinti

| RubikSD a răspuns:

Nu te doare decat putin in primele 4-5 zile si mereu dupa ce ti-l schimba vreo 2 zile. In rest e totul ok.