| Irina_9101 a întrebat:

Stie cineva niste complimente pentru iubit?
incerc sa ma gandesc la ceva, avand in vedere ca el imi face tot felul de complimente, eu nu stiu decat sa-i spun: esti un dulcelaughing

Răspuns Câştigător
| Barbiie a răspuns:

Vreau sa spun un lucru, si anume:... Arati admirabil, angelic, atragatoar, fermecatoar, clasic, dragut, delicat, divin,
elegant, excelent, fascinant, bine, superba, gratioasa, ideala, magnific, minunat, frumos, placut, dragut, radiant,

rafinat, splendid, sublim, minunat, adorabil, captivant, fermecatoar, incantatoar, interesant, câstigatoar,

atragatoar, atractiv, captivant, incantator, drag, delicioas, cereasc, pretioas, suav, archangelic, seducatoar,

extrem de sexy, evlavioas, ceresc, sfânt, umil. nevinovat, dragastos, pur, virtuos, divin, placut, rar,

gustoas, Yummy, distractiv, plin de viata, vesel, autentic, cu autoritate, credibil, hotarat, precis, de încredere,

determinat, devotat, fidel, ferm, bun, onorabil, incoruptibil, loial, pozitiv, previzibil, de încredere,

respectabil, neprihanit, sincer, puternic, stabil, constant, fara echivoc, deosebit, special, neconventional,

diversificat, Cool, divin, incomparabil, dornic, magnific, minunat, elegant, remarcabil,

senzational, superb, convingatoar, credibil, de încredere, etic, exact, cinstit, onorabil,
plauzibil, principial, realist, responsabil, de o incredere veridica, vertical, valabil, altruistic, nobil, optim,

superior.Nu mai pot gasi alt cuvântul care sa te caracterizeze.

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Complimentele trebuie sa vina de la sine, nu sa le inventezi

| DBlack a răspuns:

Hmm.hee hee simplu, spune-i aceleasi chestii care ti le spune si el happy. de exemplu, iti spune esti frumoasa, spune-i simplu : si tu esti frumos.si il ei in brate, sau chestii de genu, nu-i asa greu laughing