| ronadian a întrebat:

Stie cineva sa prelungit vacanta de iarna cu inca o saptamana sau nu? fundita

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Am vrea noilaughing, sau cel putin unii din noi.Nu,nu s-a prelungit, tot pe 5 ianuarie incepem.

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu.tot in 5 ianuarie ramane(adica miercuri)

| SabinaRsT a răspuns:

Nu, vacanta se terimna pe 5 ianuarie

| xXAnGeLXx a răspuns:

As vrea eu laughing! nu, tot pe 5 ianuarie ramane sad!

Un an nou fericit :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !