| Biancaionut a întrebat:

Stie cineva un liceu din Constanta cu profil de politie ...sau ceva de genul?

1 răspuns:
| Edisor27 a răspuns:

Nu sunt liceuri de politie in Constanta. Dar, exista un liceu de politie,, Liceul de Politie Campina'' pe care il practici timp de 4 ani, dar apoi nu stii in continuare daca vei fi politati, parerea mea este sa dai la un profil normal de liceu si apoi da la faculatea de politie Alexandru Ioan Cuza din Bucuresti sau din Cluj. Succes!