| TurnOn a întrebat:

Stie cineva un site pe care pot sa ma uit la twilight breakind dawn? stiu ca abia azi a aparut si ca nu ar trebui sa fie pe net dar poate cineva stie! merci celor care rasp. + funda!

2 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Mai dureaza cateva saptamani pana apare. Cauta pe google filme online gratis si o sa gasesti sigur unu. Nici nu va dura mult pana vei da de el!

| Sergiu00000 a răspuns:

Am cautat si eu si n-am gazit mai asteapta 1/2 saptamani ca sa apara online sper ca ti-am fost de fol