| diana150 a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc ciocolata milka care da cadou si un ursulet? raspuns urgentbig grin

Răspuns Câştigător
| cooldreams a răspuns:

Hipermarketurile sunt pline acum de asemenea oferte. Trebuie sa fii pe faza. Incearca la Carrefour sau Cora, de exemplu. Dar, fiindca nu spui in ce oras esti, nu-ti pot spune care magazin.

| diana150 explică (pentru cooldreams):

Bacaubig grin

| diana150 explică (pentru cooldreams):

Sunt din Bacau

| cooldreams a răspuns (pentru diana150):

Ei bine, cred ca aveti hipermarketuri in Bacau, asa vei gasi cu siguranta o oferta. Dar fii pe faza! Ofertele de genul asta se epuizeaza mai repede decat carnatii cu fasole impartiti azi gratis in parcuri dupa parada nationala!

| diana150 explică (pentru cooldreams):

Ok...ms mult

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La marile magazine.(real, kaufland)

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Gasesti in toate hipermarketurile din oras.Sunt si magazinele mai mici care au.Bafta