| Delliaa a întrebat:

Stie cineva vreo metoda simpla de a slabi?

3 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Eu inainte de fiecare masa beau 1 pahar-2 de apa care imi reduce pofta de mancare. Sper sa te ajute si pe tine.:* Dar nu uita nici de sport. :*

| Konata a răspuns:

Sport happy.

| Myrellutza009 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa iei micul dejun in fiecare zi. Multe persoane au tendinta s-a sara peste micul dejun in speranta ca vor reduce astfel din numarul caloriilor consumate. Insa, prin aceasta amanare nu fac altceva decat sa pacaleasca organismul, fapt ce ii va determina sa manance mai mult spre sfarsitul zilei si seara.
Trebuie ca consumi fructe si legume. Facand mult sport. Si am citit intr-o revista ca trebuie sa mesteci alimentele in functie de numarul varstei. ( ex.- daca ai 15 ani-de 15 ori trebuie sa mesteci) : dar asta poate fi un mit happy