| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun tratament sau masca de facut acasa si sa fie usoara nu complicata, va rog... stiu ca o sa sune ciudat dar am dat cu "bigul" intre spatiul dintre sprancene... Si acuma imi ies niste cosuri mereu am incercat cu creme si nu functioneaza happy
Help pleasee happy Dau Funda

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Daca ai probleme cu aceste cosuri, du-te la farmacie si cere Zynerit, parca asa se chema, e un fel de pasta. Este recomandata de multa lume si sincer, chiar isi face efectul.

1 răspuns:
| Zoey112 a răspuns:

Pai incerca cu creme pe baza de melc la mine a functionat si spalate des pe fata si mananca multe legume si chestii sanatoase.