| danny7 a întrebat:

Stie coneva conturi pandanda member sau un joc asemanator club penguin care il joci pe net dar imi zicetis i jocu si contul pa va pup

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U:ladygaga4 P:denyse Nu mai are nicio haina acum fiindca le-a vandut pe toata dar are o groaza de bani cu care poti cumpara unele noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Our world e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrea un cont la pandanda? el am unul si are vreo 2959 de monede si e fata adica il vreti dati add la id t_skumpika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai intrebti ca va dau eu: nume:pricess300 parola:pandanda300 intrati adreesa nu vio dau:-p bine pawave cuplacerelove struckkisswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu merge sa-mi spunetikisslove struck bine danny apropo faina pozalaughing si mai stiu o parola care are 7 dragoni care ii ameulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei sunt baiat si va dau eu una e memberwinking pandanda vil dau dar trebuie sa imi dati si mie una de member ii mai bine sa numi dati bani pawave oricum pawave:-8

| kotik_2056 a răspuns:

Nu stiu ca sa joci pe net. dar stiu un joc foarte interesant care il scoti pe comp si joci online.se numeste rappelz.super joc!

| LeuteanM3ai a răspuns:

Incearca AQWorlds e un joc destul de bun saitul e http://www.aq.com/ si dar mai inti intra pe http://aqw-daily.blogspot.com/ daca vrei sa vezi despre ce e vorba.

| tipic a răspuns:

Si eu joc rappelz

| roxana_4999 a răspuns:

Va rog mult din suflet dati-mi si mie un cont pandanda member sau de level mai mare, si sa mearga va rog mult. happy Funda contul care merge!

| Nykolas_5032 a răspuns:

AQWorlds si contul :diana777 pass:steaua

| crystynutza99 a răspuns:

Da contul este diana118, dianuta