| AnnaAnnne a întrebat:

Ştiinţe sociale sau filologie bilingv? De ce?

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Eu la stiinte sociale doresc pentru ca vreau sa fiu psiholog si acest profil ma va ajuta, alegerea iti apartine..gandeste-te ce vrei sa faci pe viitorwinking

| Furculingură a răspuns:

Depinde de tine și de ce îți place ție mai mult. Ambele profiluri sunt ușoare. Și eu am oscilat tot între astea două, dar până la urmă am ales bilingv.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu dacă ar fi să aleg aş alege ştiinţe sociale acum fiecare ce vrea.

| Yuzoo a răspuns:

Depinde de tine daca iti plac limbile straine sa le studiez, litere, istoria sau iti place istoria si geografia.