| anonim_4396 a întrebat:

Stiti acel sentiment de oboseala care pune stapanire pe tine?! Acel sentiment de frica care te urmareste si nu te lasa sa faci nici un pas?! Au pus stapanire pe mine... Am obosit sa cred, sa lupt sa sper! pur si simplu am obosit sa mai lupt, si nu stiu ce sa fac. doare, totul doare.

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ai nevoie de SEX

| RAY a răspuns:

Cu toti simtim asta si ne amagim cu sperante /amagiri persoanele, omul se minte singur non stop, tot religia,gandirea pozitiva e de fapt false amagiri,cum sa ceri sinceritate cand daca ai fi te-ai sinucide in secunda doi,sincer cu tine insuti, intelegi de ce suntem ipocriti? ca stam ascunsi in caracpacea ipocriziei care ne defineste indiferent de sex, rasa etc nu ai de ales miaaaaaaaa viata e o condamnare la moarte de fapt sa stii, intrebarea ta e buna de fiolozoie, mai adauga una acolo

| R0R0 a răspuns:

Dar stiu si ca trebuie sa ma ridic si sa lupt cu acest sentiment, sa ma lupt cu mine si sa inving

| Oana92 a răspuns:

Toti trecem prin momente grele in viata, momente in care simti ca nimic nu mai are sens. Esti aproape de o depresie, te sfatuiesc sa mergi la un psiholog!

| Lawliet14 a răspuns:

Frica nu e la Dumnezeu. Si unde lupti? Pe plan sentimental, sau in general te-ai saturat sa o mai faci?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sper sa treci cat mai repede peste aceasta perioada neagra. Numai bine!