| LittleB124 a întrebat:

Stiti ca la engleza la scoala se fac concursuri dinalea ca sa dai inimi la baietii de care iti place sau la fete stiti de Valentine s Day... vreau sa ies si eu macar o data si de fapt prima data miss...pentru ca cele mai urate si pistruiate si cu sarma in gura iasa.eu care sunt frumoasa si toti baietii se uita la mine si imi fac complimente nu am iesit niciodata. fetelor ma puteti ajuta cumva.multumescwinking

1 răspuns:
| adita32 a răspuns:

Draga mea.inca de la inceput tin sa te anunt ca a fi miss nu e totul pe lumea asta.uni vad asta ca pe o fita de fete proaste si le numesc pe acele fete fufe. daca esti asa frumoasa si totusi n castigi banuiesc ca ai oglinda defecta sa-u parinti te alinta cu.frumoasa mea.si totusi afi miss de ce? pentru a ajunge model cat-iva ani mai tarziu.sa nu poti manca tot ce vrei si sa ai o viata plina de restricti? sa faci sex gratis cu totii prapaditi doar pentru a fi promovata.sa-u doamne fereste ca sa gasesti si tu un irinel si sa-ti dea o gramada de bani sa ai cosmarurii noaptea ca nu-i poti cheltuii si ca esti maritata cu bunicu. apai vezi tu.eu zic sa le felicitii pe cele pistruiate si sa le spui ca tu vei ajunge sa lucrezi la o fabrica pe salariul minim pe economie nu ca ele prin tribunale cu mosuleti dupa ele pentru divort