| MissIndependent a întrebat:

Stiti ca la ourworld exista mai multe crew-uri. este o casuta unde scrie elevator. care-i faza cu casuta aia? la ce ajuta? ce este? pls

3 răspunsuri:
| parvina a răspuns:

Sunt mai multe raspunsuri la intrebarea ta dar eu stiu ca la noi elevatoru este o cladire unde se tin cerealele si se curata de gunoaie dar raspunsul corect este:Instalație care servește la transportarea materialelor (grele) pe direcție verticală sau aproape verticală și pe distanțe relativ mici. Unealtă cu care se prind și se manevrează prăjinile de foraj, burlanele etc. în exploatările petroliere sau în lucrările de explorare. (din medicina) -Instrument folosit pentru îndepărtarea unor elemente dure din țesuturi

| MissIndependent explică:

Mai exact ce este in ourworld la crew acesc elevator? la ce ajuta?

| IlegalSmile a răspuns:

Buna!
pai elevatorul face parte din crew
Cand ai 6 gems la elevator si e plin tot ala cu verde un fel deetermometru big grin, daca e plin si ai si 6 gems tot la elevator vei primi cadouri gratiswinking

Ow:anutza add big grin