| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ca se mai zice la unele poze "epic" sau la unele momente din fileme deci ce semnifica acel "epic" laughing

2 răspunsuri:
| BruthalHeart a răspuns:

De exemplu daca te uiti la twilight in acest an a fost ultima parte si se spunea ca va fi un final epic adica surprinzator, uimitor

| sinfx5xx a răspuns:

ÉPIC- Care exprimă, în formă de povestire, fapte, idei, sentimente.laughing
totusi la asa ceva este o expresie adica :exemple(marfa, beton. tare etc) cand zice epic vrea sa spuna ca acel ceva este ''misto'', fain daca intelegi...si sper ca ti-am fost de ajutor happywinking