| Andiii a întrebat:

Stiti ceva despre The Vampire Diares happy; Sezonul 2 incepe din toamna? si apropo cate sezoane sunt. am auzit ca sunt 4. Esti GENIAL serialul. asa ca pentru. cei care nu l.au vazut. il recomand cu toata increderea!

5 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Buna. Da, sezonul 2 incepe in 9 septembrie. Abia astept!:X
N-am mai auzit nimic de TVD din pacate sad

| AidaAmaranta a răspuns:

DA sunt 4 carti intotal, pana la urma Damon o transforma pe Elena in vampiri, si isi unesc fortele pentru ca vin in oras ceva vampriri rai:d

| ForbiddenLove a răspuns:

Sonix are dreptate...sezonul doi apare in 9 septembrie :). Si mie imi place foarte mult!:X:X:X uita-te -> http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries/

| ralukkk a răspuns:

Sezonul 2 apare pe 9 septembrie in SUA...la noi nu se stie cand apare porcum filmul este diferit de carte si nu se stie daca damon o va transforma pe elena in vampir oricum mie imi place mai mult cuplul damon+elena big grinbig grinbig grinji damon se va inbuna as am citit pe net:*big grin