| JustDream23 a întrebat:

Stiti ceva porecle dupa numele Mihaela? Prieteni imi spun Ella da sincer m-am cam saturat...big grin Ms anticipat!

5 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Buna ^^

Miha
Ela
Mih
Mihaelutsa
Aela
Mi
Mia
Bella
Lela
Mihaaaa`

| xxdd a răspuns:

Miki,Miha,Milka,Mih

| Sabb1653 a răspuns:

Eu cred ca cel mai simplu si dragut alint la Mihaela ar fi Mimiwinking

| unohana a răspuns:

Eu am o colega careia ii spun,, miha,, de la mihaela acum depinde si de personalitate.

| Diєиυтzα a răspuns:

Păi thinking Și eu am o colegă care îi spun Miki ( mai multe persoane fac asta ) de la Mihaela. Dar poți spune și Miha :3.
De asemenea, merge să-i spui cuiva și Mikuu ( tot de la Mihaela )
Mie îmi plac astea foarte mult.

Sper că te-am ajutat, bye :*